ברוכים הבאים לאתר סדרות

אתר הסדרות הגדול בישראל לצפייה ישירה

הרשמה לאתר

התחבר אוטומטית בביקור הבא?
שכחת את סיסמתך? לחץ כאן

שלום,

כפי שהודענו אתמול (21/9) באמצעות מערכת ההודעות שבאתר ובערוצי הטלגרם, עקב פעולות תחזוקה ושדרוגים תתכן השבתה חלקית של שרתי הצפייה שלנו עד לסיום העבודות, חלק מהתוכן לא יהיה זמין לצפייה.

נכון למועד זה, עבור מנויים (בתשלום), כל התוכן זמין לצפייה.

עבור אלו שרשומים לאתר אך אינם מנויים, או אלו שאינם רשומים כלל לאתר, חלק מהתוכן עדיין אינו זמין לצפייה.

אנו עושים את מרב המאמצים על מנת לסיים את עבודות השדרוגים בהקדם האפשרי.

אנו מודים לך על ההבנה והסבלנות,

צוות סדרות.

2025 / 2025

ז'אנר: ישראלי ריאליטי

2025
2019

דירוג הסדרה

4.3

(171 מדרגים)

צפיות

485,473

תקציר הסדרה

מתמודדים שלוהקו מראש (שיכונו במשך שהותם בתוכנית "תושבים") ייכנסו למשך חודשיים אל מתחם סגור שמדמה סוג של עיר קטנה, בו יהיו מתקנים שמדמים את כל מרכיבי החיים שבחוץ, כגון אזורי מסחר, בנק, קולנוע, פאב שכונתי ועוד. כל אחד מהם יגיע ממעמד שונה בחברה, אך כולם יתחילו את התוכנית בצורה שווה, ככל הנראה בעזרת תקציב אישי איתו כל אחד ינסה להצליח; המשחק מבוסס על רעיון הקפיטליזם, ובו כל פעולה שיעשו תעלה לתושבים כסף כשהם בוחרים על מה לשלם וכמה, בעוד לוח שיוצב בעיר יציג כמה כסף צבר כל מתמודד. תושב שיגיע לתחתית הטבלה במהלך אירוע הדחה שיתקיים מדי שבוע יודח, והתושב שיישאר במקום הראשון שלה בסוף העונה – ינצח במשחק. אתר "סינמה בלנד" השווה את התוכנית לסרט "המופע של טרומן". בשונה מפורמטים דומים אחרים, ב-"2025" התושבים ישחקו במשחק אסטרטגיה אקטיבי ולא יסתמכו על הצופים בבית שיעזרו להם להינצל מהדחות. בנוסף, המתמודדים יוכלו לתקשר עם העולם שמחוץ לעיר ולקבל מידע (באמצעות קווי טלפון של אחת מנותנות החסות מתחום הטלפוניה). לזוכה בתוכנית יוענק פרס בצורת דירה בשווי 1.4 מיליון שקלים..
המתמודדים יצולמו ויוקלטו בכל רגע בזמן שהותם במתחם, ואפיק 22, בו שידרה "קשת" כחלק משידורי ערוץ 2, ישדר את המתרחש במתחם 24 שעות ביממה.

בחרו עונה

לחצו על כדי לסמן כנצפה

בחרו פרק

לחצו על כדי לסמן כנצפה