ברוכים הבאים לאתר סדרות

אתר הסדרות הגדול בישראל לצפייה ישירה

הרשמה לאתר

התחבר אוטומטית בביקור הבא?
שכחת את סיסמתך? לחץ כאן

חלק ממני / Kaderimin Yazildigi Gün

ז'אנר: דרמה טלנובלות טורקיות

חלק ממני
2014

דירוג הסדרה

4.5

(100 מדרגים)

צפיות

1,848,417

תקציר הסדרה

אליף היפה עובדת במטעי הרימונים של משפחת יורוקחאן. אביה דורמוש חייב כסף למאקסוט, עבריין שמאוהב באליף ורוצה להתחתן איתה. מאקסוט מוכן למחוק את החובות בתמורה לאליף והאב מסכים. אליף מבועתת מהרעיון ואמה מנסה להניא את דורמוש מכך, והורגת אותו בשוגג במהלך ויכוח.
אליף בורחת עם אמה ואחותה נאזלי לאיסטנבול, אך שם האם נתפסת ונשלחת לכלא. כאילו אין בכך די, נאזלי חולת לב וזקוקה לניתוח. אליף צריכה כסף ומהר, והישועה מגיעה מחליל, הנהג של משפחת יורקחאן, שמציג אותה לאם המשפחה קיימט.

קיימט היא אמו של קהמראן, שנשוי לדפנה. דפנה מתקשה להיכנס להריון מאז שנפצעה בתאונת דרכים, וקיימט משכנעת אותה להשתמש באליף כאם פונדקאית. אליף מסכימה תמורת סכום רב וקיימט מוצאת רופא. כשהרופא מגלה שהביציות של דפנה אינן מספיקות לעובר, קיימט מסכמת איתו שישתמש בביציות של אליף ללא ידיעתה.

אליף נכנסת להיריון וקהמראן מביא אותה לאחוזת המשפחה, למורת רוחה של דפנה. עם הזמן, נרקם קשר חם וקרוב בין אליף לקהמראן, ודפנה מקנאה. כשהיא מגלה שההפריה לא נעשתה עם הביציות שלה, והתינוק הוא של אליף וקהרמאן, דפנה נסערת ומבינה שהיא עלולה לאבד את בעלה. דפנה נחושה כעת לעשות הכול כדי לסלק את אליף מחייה. אליף לא מבינה את יחסה המשפיל של דפנה כלפיה, עד שהיא מגלה שהתינוק ברחמה הוא בעצם שלה. מאותו הרגע, אליף מחליטה לעשות הכל כדי להילחם על בנה ועל אהבתה.

בחרו עונה

לחצו על כדי לסמן כנצפה

בחרו פרק

לחצו על כדי לסמן כנצפה